פרויקטים

מערכת בקרה על שער חשמלי

מיגון כבלי נחושת נגד גניבות

מערכת בקרה לתנורי גז לחימום מים

גילוי פליטת גזים עבור הצבא

 מערכת בקרה בבריכות דגים 

בקרה לחממת עגבניות

מערכת בקרה לדוד קיטור

מערכת בקרה למכון שאיבה

מערכת בקרה למי שופכין

 

 

מערכת בקרה לתנורי גז לחימום מים

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה סלולרית לתנורים לחימום באירוח כפרי של קיבוץ מזרע. המערכת יצרה חסכון של 20% בעלות האנרגיה ששימשה לחימום המים עבור 50 יחידות אירוח.

 


 

מיגון כבלי נחושת נגד גניבות

חברת זרם פלוס התקינה מערכות מיגון לכבלים מנחושת לתאורה בכבישי גישה לישובים בעמק יזרעאל. הישובים בהם הותקנה המערכת הם- תמרת, ציפורי, הרדוף, גבעת אלה, שמשית, בית לחם הגלילית, אחוזת ברק ואזור התעשייה של אלון תבור. המערכת הותקנה לבקשת מחלקת ההנדסה של המועצה האזורית בעמק יזרעאל. בישובים הנ"ל הייתה קיימת בעיה של גניבות כבלים מעמודי התאורה, המערכת שהותקנה על ידי זרם פלוס התריעה בכל פעם שהיה נסיון גניבה לאיש הבטחון של הישוב ולמחלקת הבטחון של המועצה. לאחר התקנת המערכת נפתרה בעית הגניבות לחלוטין.

 


 

פתיחה של שער חשמלי באמצעות בקר סלולרי

חברת זרם פלוס התקינה בקר עבור חברת ראובן יפה בע"מ בכפר גדעון. לאחר התקנת המערכת רק האנשים שהוגדרו יכולים לפתוח את השער באמצעות חיוג ממכשיר הפלאפון האישי שלהם.

 

 


  

בקרה לחממת עגבניות

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה לחממת עגבניות בכפר יהושוע. הבקר שהותקן מיועד להתריע על תקלות בתנורי החימום בחממה ועל הפסקות חשמל.

 

 

 

ניטור מערכת דחיסת אויר בבריכות דגים

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה עבור חברת א.א דגי איכות בע"מ בשדה תרומות. המערכות שהותקנו באתר מנטרות את מערכת דחיסת האוויר בבריכות הדגים ומתריעות על תקלות בזמן אמת ב-SMS. באתר הותקנו שני בקרים של חברת יוניטרוניקס ושני בקרים מסוג R-COM המנטרים את הערכים הבאים- זרם, מתח, מהירות סיבוב, לחץ, מצופים למפלס ונותנים למפעיל נתונים דרך הפלאפון בכל רגע נתון על מצב הערכים בזמן אמת.

 

 

 


גילוי פליטת גזים עבור הצבא


חברת זרם פלוס פיתחה מערכת בקרה עבור הצבא שמנטרת 5 סוגי גזים. למערכת יש שני סוגי התראות:

א. עלייה ברמת הגז ללא סיכון

ב. רמת גז מסוכנת

באמצעות המערכת ניתן לדעת האם יש מצב בו רמת הגזים גבוהה מעל המותר ומסוכנת לחיי אדם.

 

 

 


טיפול במי שופכין במפעל טיב טעם

באתר קיימת מערכת טיפול במי שופכין שמפרידה בין המים למוצקים ובין השומנים מן החי למים.

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה לצורך טיפול בשפכים של מפעל טיב טעם. הבקר שהותקן מתפעל את המערכת וכך ניתן לראות את כל הנתונים בזמן אמת. באמצעות המערכת ניתן לקבל מידע על תקלות בזמן אמת ולתת מענה מיידי לכל בעיה במערכת.

 

  

מערכת בקרה למכון שאיבה

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה במכון השאיבה של גד"ש קיבוץ גלעד. הבקר שהותקן במכון יודע לפקד על כל הפרמטרים הקשורים בתפעול המשאבות. הבקר מוציא הודעות על תקלה לפי פרמטרים שהוגדרו מראש, לאחר ביצוע ההתקנה ניתן להפעיל את המערכת מכל מקום דרך הפלאפון. בנוסף, הותקן בקר ההמפקד על ברזי השקייה ודשן בשדות מרוחקים ונותן למפעיל אינפורמציה בכל זמן נתון על מה שקורה במערכת ההשקייה בשדה.

 


 

 

מערכת בקרה לדוד קיטור

חברת זרם פלוס התקינה מערכת בקרה סלולארית לחברת אנזימוטק באיזור התעשייה שגיא. המערכת הותקנה בלוח החשמל של דוד הקיטור והיא שולחת התראות על ערכים חריגים. הבקר שהותקן נותן אפשרות לעבוד בשני סוגי לחצים.

 

 

UA-91167522-1