המלצות

לקוחות ממליצים

כחברה ותיקה ומובילה בתחום עבודות החשמל והבקרה אנו גאים לומר כי חלק גדול מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים. הלקוחות שלנו חוזרים מסיבה אחת פשוטה – אנחנו מציבים את הלקוח במקום הראשון לפני הכל ומתחייבים לעשות כל מה שניתן על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים.להלן מוצגות המלצות של לקוחות חוזרים של חברת זרם פלוס אשר קיבלו את שירותי החברה פעמים רבות:

אפי קשת- רכז מים ותקשורת מקיבוץ כפר החורש

אנחנו ממליצים בחום על חברת זרם פלוס אשר סייעה לנו במספר פרוייקטים מתחום החשמל ובקרה בקיבוץ כפר החורש. בניגוד ל"סטריאוטיפ" השלילי הקיים על בעלי מקצוע בישראל, במהלך ההתנהלות מול זרם פלוס נוכחנו לדעת כי התחייבות זאת התחייבות וזמן זה זמן. כל העבודות בוצעו בהצלחה וגם במצבים בהם היו קשיים טכנים לביצוע תמיד נמצא בסופו של דבר פתרון יצירתי הולם. לכל מי שמחפש חברת ביצוע לעבודות חשמל ובקרה מומלץ לפנות לחברת זרם פלוס.

צוק אהרון- מנהל אחזקה טיב טעם

בשם חברת טיב טעם רוצה להמליץ על חברת זרם פלוס. לאורך השנים טיב טעם נעזרה בשירותי זרם פלוס (למרות העובדה שבמפעלי טיב טעם מועסקים חשמלאים במשרה מלאה). אנחנו עובדים איתם הרבה זמן בגלל הזמינות, המהירות והשירות המצויין. מדובר בחברה עם אנשי שירות אחראים ובעלי מוסר עבודה אשר תמיד מגיעים בזמן ואפשר לסמוך עליהם שיבצעו את עבודות החשמל והבקרה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, (ואולי החשוב מכל) החברה מספקת באופן עיקבי שירותים במחירים הוגנים ביותר.

דני סלעי- מנהל רפת מזרע וגבעת עוז

כמנהל רפת גדולה שמהווה שותפות של שני קיבוצים מצאתי את עצמי לא פעם זקוק לשירותיהם של אנשי מקצוע מתחום החשמל והבקרה. אני רוצה לציין את המקצועיות של עובדי חברת זרם פלוס אשר נותנים לנו שירותים כבר שנים רבות. עבודות החשמל שהחברה ביצעה עבורנו נעשו בתכנון יסודי ותוך שיתוף פעולה הדוק לאורך כל שלבי התכנון והביצוע. התקשורת מול החברה הייתה הדוקה לאורך השנים והשירות נעשה תמיד בצורה מהירה ומקצועית. מנסיוני כמנהל במגזר החקלאי אין זה פשוט למצוא בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות ולעבוד איתם לאורך שנים. אני מבקש להמליץ על חברת זרם פלוס לכל מי שמעוניין להיעזר בחברה עם נסיון במתן שירותי בקרה וחשמל בתחום החקלאות והתעשייה.

זהר פורמן- אחראי מים של גידולי שדה מקיבוץ גניגר

בשנים האחרונות טיפלה חברת זרם פלוס במספר פרוייקטים מתחום החשמל והבקרה בקיבוץ גניגר. כאיש הקשר שמייצג את הקיבוץ מול קבלני משנה רבים ונתקל בנותני שירות מכל המקצועות ומכל הסוגים, ברצוני לשבח את חברת זרם פלוס אשר טיפלו בקריאות השונות באופן מקצועי ותוך מתן מענה נדיב. בחלק הפרוייקטים שהוזמנה החברה העמדתי תנאי זמנים מאתגרים ותמיד החברה עמדה בהם בהצלחה. ממליץ בחום, שיהיה בהצלחה!

יעל זיו- מרכז גידולי שדה מקיבוץ גלעד

מה שטוב בעבודה מול זרם פלוס זה שאפשר לבנות את המערכות בקרה לפי דרישה אישית. המערכות בקרה שהחברה התקינה ביחד עם לוחות החשמל במכוני השאיבה של השדות ושל המטעים של קיבוץ גלעד הוכיחו את עצמן לאורך השנים וסייעו רבות. הזמינות של הצוות סייעה רבות בהתנהלות במהלך הפרוייקטים וכך לבעיות שהתעוררו בשטח נמצאו פתרונות במהירות. 

ירון גליזר- מנהל אחזקה במוסד חינוכי עמקים –תבור

היכולת לזהות את הבעיה במהירות ולהגדיר את הפתרון הפשוט ביותר זה מה שחשוב לי לקבל מבעלי מקצוע בתור מנהל אחזקה. לאורך השנים גיליתי כי בין אם מדובר בשדרוג תשתיות ובין אם מדובר בתחזוקה שוטפת, הנסיון הרב בעבודות חשמל הוא מה שנותן את ערך המוסף בעבודה מול זרם פלוס.

 

אמנון הרן- מנהל השקייה גד"ש מזרע

כמנהל השקייה בגד"ש מוביל בעל שטחי חקלאות נרחבים בעמק יזרעאל, אני יודע כי יש חשיבות עליונה לתקינות מערכות הבקרה והחשמל אשר שולטות במערכות השאיבה וההשקייה בשטחים החקלאיים. לאחר שנים של עבודה משותפת עם זרם פלוס אני ממליץ בחום ללקוחות מהמגזר הקיבוצי והחקלאי לעבוד עם החברה בכל צורך שיעלה מתחום החשמל והבקרה. לאורך השנים נהנתי מהעבודה מולם אשר אופיינה במקצועיות, עמידה בזמנים ויחסי אנוש מצויינים. 

 

UA-91167522-1